Çağrı Merkezi : +90 532 053 08 05
Yeni Lastik & İkinci El Lastik

Yeni Lastik & İkinci El Lastik

Yeni Lastik & İkinci El Lastik

YENİ (SIFIR) LASTİK

Aracınızın performansı ve yol tutuşu kesinlikle lastiklere bağlıdır. Lastikler otomobil ve yol arasındaki tek temas noktasıdır.
Bu nedenle, aracınız için yeni bir set lastik satın alma zamanı geldiğinde, sürüş tarzınız, bütçeniz ve yaşadığınız bölge dahil, dikkate almak isteyebileceğiniz birçok faktör olacaktır.
Yeni lastik seçerken ilk kriter, aracınızla uyumlu olmasıdır. Aracınızın kullanım kılavuzu ve dokümanlarında uyumlu lastik tiplerinin bir listesi bulunacaktır. Lastiğin temel özelliklerini  lastik yanağında da bulabilirsiniz. İlk olarak şu an aracınızın üzerindeki lastiklere bakın.
Kış, yaz ve dört mevsim lastikleri
Sürüş koşulları yıl içerisinde değişiklik gösterir. Yani, yeni lastik satın alma zamanı geldiğinde, ilk yapmanız gereken yaşadığınız yerdeki iklimi düşünmektir. Bölgenizin iklimine bağlı olarak, yaz ve kış lastikleri arasında geçiş yapmak veya dört mevsim lastikleri ile idare etmek gerekebilir.İKİNCİ EL LASTİK

www.patlatgelsin.com olarak  piyasada bulunan az kullanılmış çıkma yani 2.El  lastikleri şirketlerden ve araç sahiplerinden satın almakta, uygun fiyatlarla piyasaya sunmaktadır. Bu şekilde hem ekonomiye katkıda bulunmaktayız, hem de araç sahiplerini çok cazip fiyatlarla, çıkma lastik sahibi yapmaktayız.

Aracınızdaki lastik can güvenliğiniz için çok önemlidir. Ailenizi gezdiriyorsunuz, yükünüzü taşıyorsunuz. Tüm bunların bilinci içerisinde uzman kadromuzla bol ürün çeşidiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz

Tüm çıkma lastiklerimize lastiğin durumuna göre bir yıl ile altı ay fabrikasyon üretim garantisi vermekteyiz. Firmamız yeni lastikteki garanti sistemini çıkma lastiğe de uygulamaktadır.

Firmamız çıkma lastikte otomobil, jeep, minibüs, kamyonet,kamyon, iş makinası ağırlıklı olarak çalışmakta olup stoğumuz da her marka ve ebatta çıkma lastik bulunmaktadır.

Çıkma lastiklerimiz resmi ile birlikte, teknik özellikleri, üretim tarihi, hangi ülkede üretildiği, lastik hakkında yorumlar; tüm bu bilgileri whatsaapp hattımızdan edinebilirsiniz.