Çağrı Merkezi : +90 532 053 08 05
İKİNCİ EL LASTİK

İKİNCİ EL LASTİK

İKİNCİ EL LASTİK

www.patlatgelsin.com olarak  piyasada bulunan az kullanılmış çıkma yani 2.El  lastikleri şirketlerden ve araç sahiplerinden satın almakta, uygun fiyatlarla piyasaya sunmaktadır. Bu şekilde hem ekonomiye katkıda bulunmaktayız, hem de araç sahiplerini çok cazip fiyatlarla, çıkma lastik sahibi yapmaktayız.

Aracınızdaki lastik can güvenliğiniz için çok önemlidir. Ailenizi gezdiriyorsunuz, yükünüzü taşıyorsunuz. Tüm bunların bilinci içerisinde uzman kadromuzla bol ürün çeşidiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz

Tüm çıkma lastiklerimize lastiğin durumuna göre bir yıl ile altı ay fabrikasyon üretim garantisi vermekteyiz. Firmamız yeni lastikteki garanti sistemini çıkma lastiğe de uygulamaktadır.

Firmamız çıkma lastikte otomobil, jeep, minibüs, kamyonet,kamyon, iş makinası ağırlıklı olarak çalışmakta olup stoğumuz da her marka ve ebatta çıkma lastik bulunmaktadır.

Çıkma lastiklerimiz resmi ile birlikte, teknik özellikleri, üretim tarihi, hangi ülkede üretildiği, lastik hakkında yorumlar; tüm bu bilgileri whatsaapp hattımızdan edinebilirsiniz.